JUŻ WKRÓTCE...

10 listopada 2023

WIĘCEJ

Budownictwo usługowe

WIĘCEJ

Budownictwo przemysłowe

Inwestycje publiczne

Budownictwo mieszkaniowe

Zarządzanie budową Gliwice

Realizacje

Zapraszamy do zapoznania się z wybranymi przedsięwzięciami budowlanymi, które w ostatnim czasie były realizowane przy naszym udziale. Każde ze zleceń stanowiło nie tylko wyjątkową okazję do pełnego wykorzystania naszych kompetencji, ale przede wszystkim oferowało inwestorom pewność, profesjonalizm i kompleksowe wsparcie w realizacji ich projektów.

ROK 2022

INSPEKTOR NADZORU
KOŚCIÓŁ ŚWIĘTEJ RODZINY W GLIWICACH

Kościół Świętej Rodziny jest jednym z ciekawszych obiektów sakralnych znajdujących się w Gliwicach. Jego budowa zakończyła się w 1901 roku. Konstrukcja obiektu składa się z ceglanych murów i drewnianego dachu pokrytego blachą miedzianą.

Z racji swojej już ponadstuletniej historii, niektóre elementy obiektu zaczynają coraz bardziej domagać się konserwacji lub wymiany. Nie inaczej było ze zwieńczeniem dachu - wieżą kościelną. Stwierdzono, że konieczna jest jej wymiana. W tym celu została opracowana odpowiednia dokumentacja projektowa i po uzyskaniu pozwolenia na budowę rozpoczęto roboty budowlane. Cała wieżyczka została zdemontowana i obecnie trwają prace nad wykonaniem jej duplikatu. Docelowo zostanie także uruchomiony zegar, który znajdował się bezpośrednio pod nią.

Przy tej inwestycji pełnimy nadzór inwestorski dbając o realizowanie prac zgodne
z opracowaną dokumentacją i najlepszymi standardami w budownictwie.

WIĘCEJ

WIĘCEJ

AMKD Sp. z o.o.

ul. Zwycięstwa 10

44-100 Gliwice

 

NIP: 631-271-0625

KRS: 0001016942

REGON: 524341391
 

Zarządzanie budową Gliwice
LinkedIn AMKD
Youtube AMKD
Facebook AMKD