Zarządzanie budową Gliwice
10 listopada 2023

ROZBUDOWA SPALARNI ODPADÓW ZUSOK W WARSZAWIE

Rozbudowa i modernizacja Zakładu Unieszkodliwiania Stałych Odpadów Komunalnych (ZUSOK) w dzielnicy Targówek m.st. Warszawy to inwestycja polegająca na budowie największej spalarni odpadów w Polsce.

Projekt obejmował wykonanie prac projektowych i realizację robót budowlanych dla koreańskiego generalnego wykonawcy POSCO E&C. Wykonanie tego zadania wiązało się z rozbudową czynnego zakładu przy jednoczesnym utrzymaniu ciągłości jego funkcjonowania. Zadanie polegało na budowie zespołu nowych obiektów zwiększających wydajność zakładu, w tym:

- hali kotła drugiej i trzeciej linii spalania,

- hali obróbki cieplnej wraz z turbozespołem,

- węzła energetycznego,

- bunkra odpadów wraz z halą rozładunku.

Nasze zaangażowanie w realizację tego projektu polegało na kierowaniu robotami budowlanymi w branży konstrukcyjnej oraz na koordynacji harmonogramu prac.

10 listopada 2023
Podczas efektywnej realizacji pierwszego etapu fabryki KET w Zabrzu, udało nam się skonstruować solidne relacje z naszym klientem, co stanowiło dobrą podstawę do dalszej współpracy przy rozbudowie obiektu. W ramach
10 listopada 2023
Rozbudowa i modernizacja Zakładu Unieszkodliwiania Stałych Odpadów Komunalnych (ZUSOK) w dzielnicy Targówek m.st. Warszawy to inwestycja polegająca na budowie największej spalarni odpadów w Polsce. Projekt obejmował wykonanie prac projektowych i

AMKD Sp. z o.o.

ul. Zwycięstwa 10

44-100 Gliwice

 

NIP: 631-271-0625

KRS: 0001016942

REGON: 524341391
 

Zarządzanie budową Gliwice
LinkedIn AMKD
Youtube AMKD
Facebook AMKD