Zarządzanie budową Gliwice
16 listopada 2022

REMONT WIEŻY KOŚCIOŁA ŚWIĘTEJ RODZINY 

ROK 2022

Kościół Świętej Rodziny jest jednym z ciekawszych obiektów sakralnych znajdujących się w Gliwicach. Jego budowa zakończyła się w 1901 roku. Konstrukcja obiektu składa się z ceglanych murów i drewnianego dachu pokrytego blachą miedzianą.

Z racji swojej już ponadstuletniej historii, niektóre elementy obiektu zaczynają coraz bardziej domagać się konserwacji lub wymiany. Nie inaczej było ze zwieńczeniem dachu - wieżą kościelną. Stwierdzono, że konieczna jest jej wymiana. W tym celu została opracowana odpowiednia dokumentacja projektowa i po uzyskaniu pozwolenia na budowę rozpoczęto roboty budowlane. Cała wieżyczka została zdemontowana i obecnie trwają prace nad wykonaniem jej duplikatu. Docelowo zostanie także uruchomiony zegar, który znajdował się bezpośrednio pod nią.

Przy tej inwestycji pełniliśmy nadzór inwestorski nad robotami budowlanymi dbając o realizowanie prac zgodne z opracowaną dokumentacją i najlepszymi standardami w budownictwie.

10 listopada 2023
Podczas efektywnej realizacji pierwszego etapu fabryki KET w Zabrzu, udało nam się skonstruować solidne relacje z naszym klientem, co stanowiło dobrą podstawę do dalszej współpracy przy rozbudowie obiektu. W ramach
10 listopada 2023
Rozbudowa i modernizacja Zakładu Unieszkodliwiania Stałych Odpadów Komunalnych (ZUSOK) w dzielnicy Targówek m.st. Warszawy to inwestycja polegająca na budowie największej spalarni odpadów w Polsce. Projekt obejmował wykonanie prac projektowych i

AMKD Sp. z o.o.

ul. Zwycięstwa 10

44-100 Gliwice

 

NIP: 631-271-0625

KRS: 0001016942

REGON: 524341391
 

Zarządzanie budową Gliwice
LinkedIn AMKD
Youtube AMKD
Facebook AMKD