Zarządzanie budową Gliwice
10 listopada 2023

KET ZABRZE - II ETAP

Podczas efektywnej realizacji pierwszego etapu fabryki KET w Zabrzu, udało nam się skonstruować solidne relacje z naszym klientem, co stanowiło dobrą podstawę do dalszej współpracy przy rozbudowie obiektu.

W ramach drugiego etapu, we współpracowaliśmy z koreańskim inwestorem, uczestniczyliśmy w budowie dwukondygnacyjnej hali produkcyjno-magazynowej z zapleczem socjalnym. Powierzchnia zabudowy wynosiła 9600 m2.

Nasz wkład w realizację tej inwestycji obejmował kompleksowe zarządzanie, nadzór i weryfikację prac budowlanych, co wymagało zapewnienia zespołu ekspertów w dziedzinie konstrukcji, instalacji sanitarnych oraz elektrycznych.

Rozbudowa fabryki KET w Zabrzu stanowi nie tylko kolejny etap naszej współpracy z koreańskim inwestorem, lecz także istotny krok w umacnianiu naszej pozycji na rynku. Dzięki realizacji tego projektu zyskujemy zaufanie naszych klientów, cementując naszą reputację jako solidnego partnera biznesowego.

 

10 listopada 2023
Podczas efektywnej realizacji pierwszego etapu fabryki KET w Zabrzu, udało nam się skonstruować solidne relacje z naszym klientem, co stanowiło dobrą podstawę do dalszej współpracy przy rozbudowie obiektu. W ramach
10 listopada 2023
Rozbudowa i modernizacja Zakładu Unieszkodliwiania Stałych Odpadów Komunalnych (ZUSOK) w dzielnicy Targówek m.st. Warszawy to inwestycja polegająca na budowie największej spalarni odpadów w Polsce. Projekt obejmował wykonanie prac projektowych i

AMKD Sp. z o.o.

ul. Zwycięstwa 10

44-100 Gliwice

 

NIP: 631-271-0625

KRS: 0001016942

REGON: 524341391
 

Zarządzanie budową Gliwice
LinkedIn AMKD
Youtube AMKD
Facebook AMKD