Zarządzanie budową Gliwice

Nadzór inspektorski na Śląsku – Katowice, Gliwice i okolice

Nasza firma od wielu lat specjalizuje się w zarządzaniu i nadzorowaniu projektów budowlanych, które obejmują kluczowe inwestycje dla klientów prywatnych oraz w sektorze zamówień publicznych. Usługi świadczymy na terenie woj. śląskiego, m.in. w Gliwicach!

Czym zajmuje się inspektor nadzoru budowlanego?

Oferujemy usługi doświadczonego inspektora nadzoru budowlanego, który zapewni profesjonalny nadzór nad każdym etapem realizacji projektu, gwarantując przestrzeganie wszystkich norm budowlanych oraz technicznych. Prowadzimy nadzór inwestorski, który stanowi kluczowy element skutecznej realizacji procesu budowlanego. Taka usługa wykonywana jest przez zespół inspektorów wyspecjalizowanych w poszczególnych branżach – w imieniu inwestora spełniane są obowiązki takie jak:

 • zarządzanie pracami projektowymi,
 • weryfikacja jakości i terminowości prowadzonych prac,
 • dbanie o realizację inwestycji zgodnie z przepisami.

Prawidłowe wykonanie powierzonych zadań jest bardzo ważne w zawodzie inspektora, ponieważ jego decyzje wpływają na różnego rodzaju procesy, w tym odbiór robót. Warto zatem dobrze przemyśleć zatrudnienie takiej osoby. W naszej firmie w Gliwicach oferujemy kompleksowe wsparcie inspektora nadzoru inwestorskiego na każdym etapie realizacji zleceń budowlanych. Celem naszej pracy jest wykonawstwo zgodnie z obowiązującym prawem, a także oczekiwaniami inwestora.

Gliwice: profesjonalny nadzór inwestorski

Inspektor nadzoru inwestorskiego reprezentuje interesy inwestora – dzięki doświadczeniu i zdobytej wiedzy może sprawnie prowadzić odbiory robót, a także przygotowywać raporty wraz z analizą postępu prac. To spore ułatwienie dla przedsiębiorcy, który nie musi uczestniczyć we wszystkich procesach.

Jak się okazuje, rezygnacja z zatrudnienia nadzoru inwestorskiego zazwyczaj nie jest możliwa, ponieważ to obowiązek nałożony na inwestora przez prawo. Inwestor ma jednak wpływ na to, z kim nawiąże współpracę w tym zakresie. Wybór odpowiedniej firmy oferującej zespół sprawdzonych ekspertów jest zatem kluczową decyzją na początkowym etapie procesu budowlanego i pozwala uniknąć szeregu błędów.

Swoje usługi świadczymy w Gliwicach, na terenie Śląska. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów naszej oferty związanej z nadzorem inwestycji.

Najlepszy nadzór inspektorski w Gliwicach

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, terminowości oraz rzetelności zdobyliśmy zaufanie wielu przedsiębiorców, a także osób prywatnych. Ponadto nasza firma stawia na dobrą komunikację z klientami, która przyczynia się do ich wciąż rosnącego grona. Pomożemy zatrudnić Ci profesjonalistę, który będzie informował na bieżąco o zmianach czy zdarzeniach, jakie mają miejsce na obszarze inwestycji. To dzięki niemu jako inwestor będziesz miał pełną kontrolę nad procesem budowy obiektu.

Korzyści wynikające ze współpracy z dobrym nadzorem inwestorskim

 • realizacja inwestycji zgodnie z harmonogramem,
 • kontrola budżetu i minimalizacja robót dodatkowych,
 • usprawnienie procesu oddania obiektu do użytkowania.
   

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie – jesteśmy elastyczni w dostosowywaniu się do potrzeb czy oczekiwań. Niezależnie od skali interesu lub jego specyfiki nasz zespół jest w stanie sprostać nawet największym wymaganiom. Działamy w okolicach Gliwic, zapewniając kompleksowe wsparcie na każdym etapie realizacji prac. Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli omówić szczegóły oferty i przedstawić Ci indywidualny plan opracowany na podstawie Twojej inwestycji. Jesteśmy pewni, że nasze doświadczenie oraz zaangażowanie przyczynią się do skutecznej, pomyślnej współpracy.

AMKD – wysokiej jakości usługi inwestorskie na Śląsku!

Nasza firma świadczy usługi inspektora nadzoru, które są gwarancją powodzenia na każdym etapie realizacji Twojego projektu. Zespół tworzą doświadczeni specjaliści, których głównym celem jest zapewnienie klientom pełnego wsparcia oraz satysfakcji. Dzięki zaawansowanym umiejętnościom zarządzania, dogłębnej wiedzy technicznej i skrupulatności w kontroli procesów budowlanych jesteśmy w stanie szybko rozpoznać, by następnie skutecznie rozwiązać nawet najbardziej złożone problemy. Nasza praca bazuje na ciągłym doskonaleniu, a także dbałości o najmniejszy detal, co przekłada się na efektywność, bezpieczeństwo, ale również zadowolenie klienta.

Śląsk: rzetelny inspektor nadzoru budowlanego

Ustanowienie inspektora nadzoru inwestorskiego jest kluczową kwestią podczas procesu budowy wielu obiektów. Jest niezbędny m.in. na budowie oraz podczas renowacji:

 • obiektów użytku publicznego i zamieszkania zbiorowego, o powierzchni większej bądź równej 2500 m3,
 • zabytków,
 • mostów,
 • dróg,
 • budynków o wysokości nad terenem powyżej 15 m,
 • inwestycji zawierających pomieszczenia zagrożone wybuchem.

Naszej działalności nie ograniczamy wyłącznie do siedziby firmy – w Gliwicach czy pobliskich miastach jak Katowice czy Zabrze. Zakresem usług nadzoru inwestorskiego jest objęty cały Śląsk. Zapraszamy do współpracy!

nadzór inwestorski Gliwice

KONTAKT

AMKD Sp. z o.o.

ul. Zwycięstwa 10

44-100 Gliwice

 

NIP: 631-271-0625

KRS: 0001016942

REGON: 524341391
 

Zarządzanie budową Gliwice
LinkedIn AMKD
Youtube AMKD
Facebook AMKD